Oral-B iO6

4.6 (53 anmeldelser)

Oral-B iO6 er en elektrisk tandbørste, der kombinerer blide mikrovibrationer med et tandlægeinspireret rundt børstehoved for effektiv rengøring. Den har 5 rengøringstilstande, interaktivt display og synlig tryksensor, der hjælper dig med at beskytte tænder og tandkød. Med Oral-B-appen kan du spore dine børstevaner og synkronisere med Apple Health for at overvåge din mundpleje.

Oral-B iO6 koster lige nu 1.443 kr. En stigning på 22,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.179 kr. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.179 kr (27. maj 2026) og 1.443 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.443 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO6 Series Pink Sand Sensitive, 1 Extra Refill
1.443 kr
Total: 1.443 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO6 elektrisk tandbørste
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO6 Series Pink Sand Sensitive + 1 Extra Refill
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Pink Sand, Sensitiv, 1 ekstra refill
1.839 kr
Total: 1.839 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B