Oral-B iO5

4.9 (277 anmeldelser)

Oral-B iO5 er en elektrisk tandbørste med fem forskellige rengøringstilstande: daglig rengøring, intens, blød, supersensitiv og hvidning. Børsten kombinerer mikrovibrationer med et rundt børstehoved, hvilket giver en grundig og skånsom rengøring. En synlig tryksensor hjælper dig med at børste med det rette tryk. Tandbørsten er kompatibel med Oral-B-appen og Apple Health, så du kan følge dine børstevaner digitalt.

Oral-B iO5 koster lige nu 1.156 kr. En stigning på 50,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 769 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 769 kr (07. juli 2026) og 1.156 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.156 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO5 Blush Pink TC
1.156 kr
Total: 1.156 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO5 elektrisk tandbørste
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO5 Blush Pink
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral B Io5 Elektrisk Tandbørste Lyserød
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO5, lyserød, 5 tilstande
1.549 kr
Total: 1.549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B