Oral-B iO4s Elektrisk Tandbørste

Bedste pris
Stabil pris
722kr
1.499 krSPAR 52%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev en avanceret tandpleje med Oral-B iO4s elektrisk tandbørste. Den matsorte enhed kombinerer et tandlægeinspireret rundt børstehoved med blide mikrovibrationer, som sikrer en grundig og nænsom rengøring, der efterlader munden frisk og ren.

Oral-B iO4s Elektrisk Tandbørste koster lige nu 722 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 722 kr (01. marts 2026) og 722 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 4S Sort
722 kr
+ 39 kr fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oral-B iO4s matsort El-tandbørste
774 kr
+ 49 kr fragt
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Oral B IO4S Eltandbørste
998 kr
+ fri fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Oral B IO4S Eltandbørste
998 kr
+ fri fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO4S mat sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster