Oral-B iO3S Matt Black

4.5 (3 anmeldelser)
Oral-B iO3S Matt Black
Bedste pris
Stabil pris
525kr
1.079 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B iO3S Matt Black elektrisk tandbørste kombinerer en tandlægeinspireret børstehoveddesign med nænsomme mikrovibrationer, der sikrer en skånsom, men effektiv rengøring. Med tre børsteindstillinger og smart tryksensor kan den tilpasses individuelle behov og giver en professionel renhedsfølelse hver dag.

Oral-B iO3S Matt Black koster lige nu 525 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (17. april 2026) og 525 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 525 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 3 Tandbørste
525 kr
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 3 Elektrisk tandbørste
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B iO3s Electric Toothbrush sort
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 3 Tandbørste
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO3S Mat Sort
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io3s Mat Sort Elektrisk Tandbørste
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oral-B iO3S Matt Black El-tandbørste
830 kr
+ 49 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO3S Matt Black
913 kr
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO3S mat sort
1.079 kr
Total: 1.079 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster
farve: Black, Blue, Pink, White
funktioner: Genopladelig
type: Elektrisk