Oral-B iO3 Duo

Oral-B iO3 Duo består af to elektriske tandbørster i sort og blå, der kombinerer et rundt børstehoved med mikrovibrerende børster for en professionel ren følelse. Den smarte tryksensor hjælper dig med at børste med det rette tryk og beskytter tandkødet. Med tre børstetilstande kan du tilpasse din tandbørstning, og iO-teknologien sikrer effektiv plakfjernelse og sundere tandkød.

Oral-B iO3 Duo koster lige nu 893 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (14. juli 2026) og 999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 893 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
893 kr
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B iO3 Electric Toothbrush Duo 2 pcs sort + Blue
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO3 Duo Matt Black / Ice Blue
1.202 kr
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 3 Elektriske tandbørster 2pk
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO3 Duo Matt Black / Ice Blue
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO3 Duo Matt Sort / Isblå
1.819 kr
Total: 1.819 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B