Oral-B iO3

Oral-B iO3 er en sort elektrisk tandbørste, der kombinerer et tandlæge-inspireret rundt børstehoved med mikrovibrerende børstehår for en professionel ren følelse. Tandbørsten har en smart tryksensor, der beskytter tandkødet ved at advare, hvis du børster for hårdt eller for blødt. Du kan vælge mellem tre rengøringstilstande: Daily Clean, Soft og Whitening. Timeren hjælper dig med at børste i de anbefalede 2 minutter, og du får besked, når det er tid til at skifte børstehoved.

Oral-B iO3 koster lige nu 527 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 496 kr (03. juli 2026) og 657 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 527 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO3 elektrisk tandbørste
527 kr
Total: 527 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste 8006540731536 electric toothbrush
530 kr
+ 39 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B iO3 Electric Toothbrush sort
535 kr
+ fri fragt
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO3 Black + TC
657 kr
Total: 657 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO3 Sort + TC
709 kr
Total: 709 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B