Oral-B iO2 Series Elektrisk tandbørste

4.4 (3 anmeldelser)

Oral-B iO2 Series elektrisk tandbørste leverer en professionel rengøring hver dag med sine blide mikrovibrationer og et rundt tandlægeinspireret børstehoved. Den automatiske tryksensor beskytter dit tandkød, mens en timer hjælper dig med at børste i tandlægeanbefalede to minutter. Børsten tilbyder tre intensitetsniveauer og en lang batterilevetid, der gør den ideel til daglig mundhygiejne.

Oral-B iO2 Series Elektrisk tandbørste koster lige nu 403 kr. En stigning på 34,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (29. maj 2026) og 403 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 403 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO2 Series Forest Green
403 kr
Total: 403 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral B Io 2 Elektrisk Tandbørste Forest Green
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ORAL-B iO2 Series Elektrisk tandbørste
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO2 Forest Green
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO2 Series Forest Green
649 kr
Total: 649 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster