Oral-B iO2 Duo 2 Pieces

Bedste pris
Stabil pris
529kr
1.070 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oral-B iO2 Duo er et sæt med to elektriske tandbørster i farverne Night Black og Forest Green. Tandbørsterne kombinerer blide mikrovibrationer med et tandlæge-inspireret rundt børstehoved for en professionel ren følelse. De har automatisk tryksensor, tre intensitetsniveauer og timer, der hjælper dig med at børste i den anbefalede tid. Egnet til deling eller som ekstra tandbørste i hjemmet.

Oral-B iO2 Duo 2 Pieces koster lige nu 529 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 589 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (10. juli 2026) og 589 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO2 Duo Night Black / Forest Green
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 2 Duo Elektrisk tandbørste 2 stk. Night Black/Forest Green
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B iO2 Duo 2 Pieces
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO2 Series Duo Night Black / Forest Green
646 kr
Total: 646 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO2 Series Duo Night Black / Forest Green
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ORAL-B iO2 Series Duo Elektriske tandbørster
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral B Io 2 Duo Elektriske Tandbørster Night Black & Forest Green
1.070 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B