Oral-B iO10

4.6 (3 anmeldelser)

Oral-B iO10 er en elektrisk tandbørste designet til optimal mundhygiejne. Med iO Sense-teknologi får du feedback i realtid, der guider dig til perfekt dækning og børstetryk. Det runde børstehoved og den hurtige oplader sikrer en effektiv rengøring hver gang.

Oral-B iO10 koster lige nu 3.599 kr. En stigning på 67,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.149 kr (24. marts 2026) og 3.599 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.599 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 10 elektrisk tandbørste
3.599 kr
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO10 Stardust White
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io10 Stjernestøv Hvid Elektrisk Tandbørste
3.830 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.870 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B iO10 Stardust White elektrisk tandbørste
3.881 kr
Total: 3.881 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster