Oral-B iO Ultimate Clean Sort, 8-pak

Bedste pris
Faldet 4.6%
419kr
689 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Forvandl din daglige tandpleje med Oral-B iO Ultimate Clean tandbørstehoveder. De blide mikrovibrationer og det runde design fjerner effektivt plak og giver en tandlægeren renhed. Farveskiftende børstehår minder dig om udskiftning, mens 16-graders vinklede børstehår når vanskelige steder. Specielt designet til Oral-B iO tandbørster for præcis pasform.

Oral-B iO Ultimate Clean Sort, 8-pak koster lige nu 419 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (16. juli 2026) og 498 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Ultimate Clean Børstehoveder Sort, 8 stk.
419 kr
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Oral-B iO Series Ultimate Clean Black udskiftningsbørstehoveder Sort 8 stk
498 kr
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Tandbørstehoveder iO Ultimate Clean Black 8 pcs
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral B Oral-b Io Ultimate Clean Børstehoveder Black
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Tandbørstehoveder iO Ultimate Clean Sort, 8-pak
689 kr
Total: 689 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.6%

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Sundhed og skønhed