Oral-B iO Ultimate Clean Børstehoveder

Bedste pris
Faldet 16.4%
367kr
660 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B iO Ultimate Clean børstehoveder leverer en professionel rengøringsoplevelse med deres unikke runde design og mikrovibrationer. De er eksklusivt udviklet til iO elektriske tandbørster og fjerner op til 100 % mere plak end almindelige manuelle tandbørster. De farveskiftende børstehår indikerer, hvornår det er tid til at udskifte børstehovedet for optimal mundhygiejne.

Oral-B iO Ultimate Clean Børstehoveder koster lige nu 367 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 34,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 561 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 367 kr (16. juli 2026) og 561 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 367 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Ultimate Clean Børstehoveder Hvid, 8 stk.
367 kr
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Borsthuvud iO Ultimate Clean 8st
539 kr
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Tandbørstehoveder iO Ultimate Clean 8 stk.
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Børstehoved iO Ultimate Clean 8 stk
579 kr
Total: 579 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral B Oral-b Io Ultimate Clean Børstehoveder White
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 16.4%

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tilbehør til tandbørster