Oral-B iO Series 6S

4.6 (861 anmeldelser)
Oral-B iO Series 6S
Bedste pris
Stabil pris
955kr
1.919 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B iO Series 6S er en avanceret elektrisk tandbørste, der kombinerer moderne design med førsteklasses tandpleje. Den er udstyret med iO-teknologi, fem forskellige børsteindstillinger og en indbygget tryksensor, der sikrer skånsom og effektiv rengøring. Den sorte lava-finish giver et stilfuldt udtryk på dit badeværelse.

Oral-B iO Series 6S koster lige nu 955 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 955 kr (17. april 2026) og 955 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 955 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 6s Tandbørste Sort
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 6S Eltandbørste
1.090 kr
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 6S Sort
1.147 kr
+ fri fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Oral-B iO6S Black Lava
1.167 kr
Total: 1.167 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 6s Elektrisk Tandbørste Sort
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io6s Sort Lava Elektrisk Tandbørste
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO6S Black Lava
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Oral-B iO Series 6S El-tandbørste Black Lava
1.395 kr
+ fri fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Elektrisk tandbørste Oral-B iO 6S sort
1.499 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO6S Black Lava
1.919 kr
Total: 1.919 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster
farve: Black, White
funktioner: Genopladelig, Rejsetandbørste
type: Elektrisk