Oral-B iO Series 5s Eltandbørste

4.5 (963 anmeldelser)

Oral-B iO Series 5s eltandbørsten kombinerer elegance og avanceret tandpleje. Med 5 børsteindstillinger og intelligent tryksensor, får du en skånsom og effektiv rengøring. Den innovative iO-teknologi og det runde børstehoved sikrer en professionel ren følelse hver dag.

Oral-B iO Series 5s Eltandbørste koster lige nu 827 kr. En stigning på 18,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (14. april 2026) og 827 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 827 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 5s Tandbørste Sort Pink
827 kr
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO5s Blush Pink
846 kr
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 5S Pink
860 kr
+ 39 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io Series 5 El Tandbørste Med Etui Lyserød
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 5s Tandbørste Sort Pink
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Oral-B iO5s Blush Pink
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 5S Eltandbørste
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Oral-B 4210201414940 elektrisk tandbørste Voksen Roterende tandbørste Sort, Lyserød
1.218 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO5s Blush Pink
1.609 kr
Total: 1.609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster
farve: Pink
funktioner: Genopladelig, Rejsetandbørste
type: Elektrisk