Oral-B iO Series 4s

Bedste pris
Stabil pris
643kr
769 krSPAR 16%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B iO Series 4s elektrisk tandbørste leverer en skånsom og effektiv rengøring af dine tænder. Med avanceret iO-teknologi giver den en professionel ren følelse og en nænsom børsteoplevelse. Den smarte Bluetooth-forbindelse hjælper med at optimere din daglige mundhygiejne.

Oral-B iO Series 4s koster lige nu 643 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (16. april 2026) og 643 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 643 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 4s Tandbørste Hvid
643 kr
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 4S Hvid eltandbørste
701 kr
+ 39 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B iO Series 4s elektrisk tandborste, vit
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 4s Elektrisk tandbørste Quite White
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster