Oral-B iO 9S

Oral-B iO 9S elektrisk tandbørste tilbyder avanceret rengøring med innovativ iO-teknologi og kunstig intelligens. Dens runde børstehoved og 7 børsteindstillinger sikrer en grundig og tilpasset tandplejeoplevelse. Med hurtig opladning og medfølgende etui er denne tandbørste perfekt til både hjemme og på farten.

Oral-B iO 9S koster lige nu 1.579 kr. En stigning på 37,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.149 kr (16. juni 2026) og 1.579 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.579 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 9 elektrisk tandbørste
1.579 kr
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B iO9S Rose Quartz elektrisk tandbørste
1.764 kr
Total: 1.764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO9S Rose Quartz
1.843 kr
+ fri fragt
Total: 1.843 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io9s Rosenkvarts Elektrisk Tandbørste
2.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster