Oral-B iO 9 Black Onyx

4.5 (2 anmeldelser)

Oral-B iO 9 Black Onyx er en avanceret elektrisk tandbørste, der kombinerer iO-teknologi med et rundt børstehoved for optimal rengøring. Med 7 børsteindstillinger får du en personlig rengøringsoplevelse. Oplades hurtigt og leveres med et praktisk etui.

Oral-B iO 9 Black Onyx koster lige nu 1.579 kr. En stigning på 37,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.149 kr (16. juni 2026) og 1.579 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.579 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 9 elektrisk tandbørste
1.579 kr
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io9s Sort Onyx Elektrisk Tandbørste
1.900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.940 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B iO9S Black Onyx elektrisk tandbørste
1.920 kr
Total: 1.920 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO9S Black Onyx
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster