Oral-B iO 6S Pink Sand

Oral-B iO 6S Elektrisk Tandbørste i Pink Sand kombinerer avanceret teknologi med fem børsteindstillinger for optimal tandpleje. Den intelligente tryksensor guider dig til en skånsom men effektiv rengøring, mens det elegante design passer perfekt ind i ethvert badeværelse.

Oral-B iO 6S Pink Sand koster lige nu 1.189 kr. En stigning på 12,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.058 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.058 kr (06. maj 2026) og 1.189 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.189 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 6S Eltandbørste
1.189 kr
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Oral-B iO6S Pink Sand Sensitive
1.191 kr
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B Elektrisk Tandbørste Io 6S Pink Sand 5 Børsteindstillinger Genopladelig
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 6S Pink
1.332 kr
+ fri fragt
Total: 1.332 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO6 Series M6 Pin
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Oral-B Oral-B iO6s Series 6s Eltandbørste Pink 4210201427384 Modsvarer: N/A
1.519 kr
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io6s Pink Sand Elektrisk Tandbørste
1.550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO6 Series M6 Pink
1.919 kr
Total: 1.919 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster