Oral-B iO 6S

Bedste pris
Stabil pris
890kr
1.919 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B iO 6S elektriske tandbørste kombinerer avanceret teknologi med et tandlægeinspireret børstehoved for optimal rengøring. Med fem børsteindstillinger, AI og en intelligent tryksensor sikres en skræddersyet og behagelig tandplejeoplevelse.

Oral-B iO 6S koster lige nu 890 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.049 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 890 kr (04. maj 2026) og 1.049 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 890 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Grå
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO6 Series M6 Gre
995 kr
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 6S Eltandbørste
1.189 kr
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Grå
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 6S Grå
1.332 kr
+ fri fragt
Total: 1.332 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Oral-B iO 6S Voksen Vibrerende tandbørste Grå, Hvid
1.368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oral-B iO6S Grey Opal El-tandbørste
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Oral-B Oral-B iO6s Series 6s Eltandbørste Grey 4210201427360 Modsvarer: N/A
1.519 kr
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io6s Grå Opal Elektrisk Tandbørste
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO6 Series M6 Grå
1.919 kr
Total: 1.919 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster