Oral-B iO 5S White

4.6 (3 anmeldelser)

Oral-B iO 5S elektrisk tandbørste tilbyder avanceret tandpleje med AI-teknologi og tryksensor. Det runde børstehoved med mikrovibrerende børstehår sikrer en skånsom, men effektiv rengøring, der giver en professionel ren følelse i hjemmet.

Oral-B iO 5S White koster lige nu 919 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 830 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 830 kr (03. juni 2026) og 954 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 919 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 5S Hvid
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Oral-B iO 5S White Electric Toothbrush
954 kr
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io Series 5 El Tandbørste Hvid
1.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO5s Quite White
1.198 kr
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 5S Eltandbørste
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Oral-B Oral-B iO5s Series 5s Eltandbørste Quite White 4210201414926 Modsvarer: N/A
1.319 kr
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO5s ganske hvid
1.609 kr
Total: 1.609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster