Oral-B iO 5S

4.5 (963 anmeldelser)
Oral-B iO 5S
Bedste pris
Stabil pris
763kr
1.609 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B iO 5S tilbyder avanceret tandpleje med sin iO-teknologi og fem børsteindstillinger. Det runde børstehoved med mikrovibrationer sikrer en skånsom og effektiv rengøring. Den indbyggede AI og tryksensor guider dig til en optimal børsteoplevelse hver gang.

Oral-B iO 5S koster lige nu 763 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 763 kr (16. april 2026) og 763 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 763 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 5s Tandbørste Sort
763 kr
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO5s Matt Black
846 kr
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Oral-B iO5s Matt Black
901 kr
Total: 901 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral-b Io5s Mat Sort Elektrisk Tandbørste
1.140 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO 5S Sort
1.164 kr
+ fri fragt
Total: 1.164 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Oral-B iO 5S Eltandbørste
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Oral-B iO 5 Voksen Roterende tandbørste Sort
1.258 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.297 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oral-B iO5S Matt Black El-tandbørste
1.349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
New--Eltandbørste iO5s Matt Black
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO5s mat sort
1.609 kr
Total: 1.609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster
farve: Pink
funktioner: Genopladelig, Rejsetandbørste
type: Elektrisk