Optoma Projector Wall Mount OWM3000

Bedste pris
Faldet 5.3%
788kr
1.056 krSPAR 25%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Optoma Projector Wall Mount OWM3000 er designet til Ultra Short Throw projektorer, hvilket sikrer nem og sikker installation. Dette robuste beslag har en teleskopisk funktion, der gør det nemt at justere efter behov. Perfekt til hjemmet eller kontoret, hvor klar og præcis billedvisning er afgørende.

Optoma Projector Wall Mount OWM3000 koster lige nu 788 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.019 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (25. juli 2026) og 1.019 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 788 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Optoma Wall Arm Mount for 319/320/400 USTseries
788 kr
+ 39 kr fragt
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Optoma Projector Wall Mount for UST
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Optoma Projector Wall Mount 319ust/320ust
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Optoma Projector Wall Mount 319ust/320ust
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.3%

Specifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektor beslag