Optoma HZ40HDR

4.7 (33 anmeldelser)

Optoma HZ40HDR er en DLP-laserprojektor med Full HD 1920 x 1080 opløsning og 4000 lumen, der sikrer klare billeder selv i oplyste rum. Projektoren understøtter 3D og HDR for præcis billedgengivelse og levende farver. Den miljøvenlige laserlyskilde har en lang levetid og kræver minimal vedligeholdelse, hvilket gør den velegnet til hjemmebiografen eller andre rum i hjemmet.

Optoma HZ40HDR koster lige nu 5.290 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.131 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.131 kr (25. maj 2026) og 5.290 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.290 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Optoma HZ40HDR DLP-projektor Full HD
5.290 kr
Total: 5.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Optoma Projektor HZ40HDR 1920 x 1080 4000 ANSI lumens
5.590 kr
+ fri fragt
Total: 5.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Optoma HZ40HDR DLP-projektor Full HD
6.269 kr
+ fri fragt
Total: 6.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Optoma HZ40HDR 1080p Full HD-laserprojektor
7.300 kr
Total: 7.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Optoma Hz40hdr Standard-kast Projektor 4000 Ansi Lumens Dlp 1080p 3d Hvid
7.499 kr
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Optoma DLP Laser Projektor HZ40HDR
7.795 kr
Total: 7.795 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Optoma Technology
Kategori: Projektorer