Optoma GT2000HDR

Bedste pris
Stabil pris
6.963kr
9.029 krSPAR 23%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Optoma GT2000HDR DLP-projektoren giver dig en skarp Full HD-oplevelse med 3500 ANSI lumens. Med dens kort projiceringsafstand og omfattende tilslutningsmuligheder er den ideel til hjemmets biografstunder. Nyd klare og levende billeder, der gør film og spil levende, i enhver rumopsætning.

Optoma GT2000HDR koster lige nu 6.963 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 7.360 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.963 kr (07. maj 2026) og 7.360 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.963 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Optoma GT2000HDR DLP-projektor Full HD HDMI
6.963 kr
Total: 6.963 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Optoma GT2000HDR DLP-laserprojektor
8.172 kr
Total: 8.172 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Optoma Gt2000hdr Projektor Med Kort Projiceringsafstand 3500 Ansi Lumens Dlp 1080p 3d Hvid
8.749 kr
Total: 8.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Optoma Gt2000hdr Projektor Med Kort Projiceringsafstand 3500 Ansi Lumens Dlp 1080p 3d Hvid
8.749 kr
Total: 8.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Optoma Projektor GT2000HDR 1920 x 1080 3500 ANSI lumens
8.999 kr
+ fri fragt
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Optoma GT2000HDR DLP FULL HD
9.029 kr
+ fri fragt
Total: 9.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Multimedieprojektorer