OnePlus Buds Pro 3

4.6 (1 anmeldelse)

OnePlus Buds Pro 3 tilbyder en førsteklasses lytteoplevelse med adaptiv støjreduktion og dynamisk hovedsporing. Disse trådløse earbuds har en imponerende batterilevetid på op til 43 timer og understøtter både trådløs og omvendt opladning. Med skræddersyet lydteknologi giver de klar og fyldig lyd til enhver situation.

OnePlus Buds Pro 3 koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.199 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radience
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
OnePlus Buds Pro 3 trådløse in-ear hovedtelefoner
1.219 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oneplus Buds Pro 3 Stereo Hvid
1.336 kr
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oneplus Buds Pro 3 Hvid
1.336 kr
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OnePlus Buds Pro 3 White
1.450 kr
+ fri fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OnePlus
Kategori: Hovedtelefoner og headset