Olinn Hylde

Olinn hylden i sort fyrretræ er en elegant løsning til dit hjem. Med dimensionerne H66cm L41cm W12cm kombinerer den funktionalitet og stil, perfekt til både opbevaring og dekoration.

Olinn Hylde koster lige nu 723 kr. En stigning på 8,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 668 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 668 kr (23. juni 2026) og 760 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 723 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Olinn
723 kr
+ 39 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Olinn Hylde, Sort, Fyr
749 kr
+ 19 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Olinn Hylde Til Væg Sort
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Olinn Hylde, Sort, Fyrretræ, 66x41cm
849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Olinn Hylde i fyrretræ sort
997 kr
+ fri fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 Hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Olinn Hylde, Sort, Fyrretræ, L41xH66xW12 cm
997 kr
+ fri fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Væghylder og smalle hylder