Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer

4.7 (4 anmeldelser)

Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer er en effektiv fugtighedscreme, der giver huden næring og fugt. Cremen har en let, ikke-fedtende formel, der gør den ideel til daglig brug morgen og aften. Perfekt til at opnå en sund og velplejet hud.

Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer koster lige nu 300 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (13. maj 2026) og 410 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 300 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Ole henriksen strength trainer peptide boost moisturizer 50ml
300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Ole Henriksen Strength Peptide Boost Moisturizer 50 ml
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer 50 ml
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Ole Henriksen Strength Trainer Petide Boost Moisturizer 50 ml
410 kr
+ 39 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Ole Henriksen Strenght Peptide Boost Moisturizer
515 kr
+ fri fragt
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.8%

Specifikationer

Mærke: Ole Henriksen
Kategori: Hudpleje
ansigtsbehandlingstype: Dag
beholdertype: Krukke
funktioner: Ikke-porestoppende
gavnlige egenskaber: Anti-age, Collagen-boost, Skin Elasticity