Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

4.5 (36 anmeldelser)

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo er designet til at styrke og pleje fint hår. Med en unik formel genopretter den hårets naturlige svovlbindinger, hvilket gør det sundere og stærkere. Perfekt til daglig brug for at beskytte mod skader fra miljø og styling.

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo koster lige nu 379 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (17. april 2026) og 379 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Olaplex no. 4 bond maintenance shampoo 1L
379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
I Love Shampoo favicon
I Love Shampoo
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 1000ml
415 kr
+ fri fragt
Total: 415 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo Repairing & Strengthening 1000 ml
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 1000 ml
469 kr
+ fri fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Olaplex No 4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Olaplex NO.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 1000 Ml
500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Olaplex Bond Maintainance Shampoo Nº 4 1000 ml
532 kr
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000ml
949 kr
Total: 949 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Olaplex
Kategori: Shampoo og balsam
gavnlige egenskaber: Fremhæver krøller, Fugtgivende, Genopbyggende, Giver volumen, Gør håret let at rede, Udglattende
hårtype: Farvet hår
ingrediens: Biotin, Marokkansk argan-olie, Sodium Cocoyl, Sodium Lauroyl Sarcosinate
sammensætning: Parabenefri, Sulfatfri