OKI Tromle Magenta C9600/9800

Den originale magenta tromleenhed fra OKI er designet til brug med modeller som C9600 og C9800. Den anvender LED-printteknologi og har en kapacitet på op til 30.000 sider, hvilket sikrer konsekvent printkvalitet og pålidelig ydeevne i travle erhvervsmiljøer.

OKI Tromle Magenta C9600/9800 koster lige nu 1.905 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.732 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.732 kr (13. april 2026) og 1.905 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.905 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tromle magenta, 30.000 sider 42918106 Modsvarer: N/A
1.905 kr
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Magenta C9600/9800
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI Drum 30000sh for C96/9800 Tromlekit Magenta
2.286 kr
+ fri fragt
Total: 2.286 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Magenta C9600/9800
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 42918106 Magenta Tromle Enhed Original
2.456 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.505 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Tromle C9655 Magenta, 22000 Sider
2.912 kr
+ fri fragt
Total: 2.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Printer tromlesæt