OKI Tromle Gul C9600/9800

OKI 42918105 gul tromle er designet til C9600 og C9800 modeller for at sikre pålidelig ydeevne. Med en kapacitet på op til 30.000 sider, giver denne tromle dig konsekvente resultater, ideel til store udskriftsopgaver. Original OKI komponent sikrer kvalitet og effektivitet.

OKI Tromle Gul C9600/9800 koster lige nu 1.895 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.732 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.732 kr (04. marts 2026) og 1.895 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.895 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tromle gul, 30.000 sider 42918105 Modsvarer: N/A
1.895 kr
Total: 1.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI Drum Yellow for for C9600 C9800 Tromlekit Gul
1.989 kr
+ fri fragt
Total: 1.989 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Gul C9600/9800
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Gul C9600/9800
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 42918105 Gul Tromle Enhed Original
2.462 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.511 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Tromle C9655 gul, 22000 Sider
2.912 kr
+ fri fragt
Total: 2.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.4%

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Printer tromlesæt