Oki Tromle Gul C810/C830

Oki tromlen i gul er specielt designet til laserprint og passer perfekt til OKI-modellerne C810 og C830. Med et output på op til 20.000 sider sikrer den skarpe, nøjagtige udskrifter, der opfylder dine højeste krav til printkvalitet. Ideel til professionelle miljøer, der kræver pålidelig drift og konsekvente resultater.

Oki Tromle Gul C810/C830 koster lige nu 1.225 kr. En stigning på 16,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.052 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.052 kr (07. april 2026) og 1.225 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.225 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Imaging-tromle gul 20.000 sider 44064009 Modsvarer: N/A
1.225 kr
Total: 1.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI Drum Yellow for C810+C830 Tromlekit Gul
1.229 kr
+ fri fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 44064009 Gul Tromle Enhed Original
1.395 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.444 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Gul 20k Sidor C810/c830
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Gul 20k Sidor C810/c830
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Tromle Oki C810/C830/MC860 gul
1.547 kr
+ fri fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Tromle C810/c830/mc860 Gul, 20000 Sider
1.743 kr
+ fri fragt
Total: 1.743 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Printer tromlesæt