OKI Tromle Cyan C5850/5950

Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.244 krSPAR 52%
hos Tonerland.dk
På lagerLaveste

OKI Tromle Cyan C5850/5950 er en original tromle til cyan udskrifter. Den er designet til at levere ensartede farver ved lange udskriftsopgaver og har et højt udbytte på op til 20.000 sider. Tromleenheden er nem at montere og hjælper med at reducere udskiftninger og driftsomkostninger. Passer til udvalgte OKI printere.

OKI Tromle Cyan C5850/5950 koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (09. maj 2026) og 599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 43870023 Cyan Tromle Enhed Original
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tromle cyan 20.000 sider 43870023 Modsvarer: N/A
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI Drum 20000sh for C5850+5950
1.131 kr
+ fri fragt
Total: 1.131 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Cyan 20k Sidor C5850/5950
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner