Oki Toner Magenta C612

Oki Toner Magenta til C612 LED-printer sikrer præcis pasform og enestående farvegengivelse. Med en kapacitet på 6.000 sider reduceres behovet for hyppige udskiftninger, hvilket gør den ideel til kontormiljøer med højt printbehov.

Oki Toner Magenta C612 koster lige nu 1.712 kr. En stigning på 9,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.571 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.571 kr (16. april 2026) og 1.815 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.712 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI
1.712 kr
+ fri fragt
Total: 1.712 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette magenta, 6000 sider 46507506 Modsvarer: N/A
1.895 kr
Total: 1.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 46507506 Magenta Lasertoner Original
1.954 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.003 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OKI Magenta 6000 sider Toner 46507506
2.129 kr
+ fri fragt
Total: 2.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 6k C612
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 6k C612
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Toner 46507506 Magenta
2.410 kr
Total: 2.410 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner C612 Magenta , 6000 Sider
2.575 kr
+ fri fragt
Total: 2.575 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner