Oki Toner Magenta 7.3k MC861/851

Oplev stabil ydeevne med denne originale Oki magenta toner, designet til laserprint. Den sikrer en kapacitet på op til 7300 sider og er kompatibel med Oki MC851 og MC861, hvilket gør den ideel til virksomheder med høje printkrav.

Oki Toner Magenta 7.3k MC861/851 koster lige nu 1.325 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.303 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.303 kr (16. april 2026) og 1.516 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.325 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 44059166 Toner Lasertoner Magenta
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A
1.569 kr
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 44059166 Magenta Toner Original
1.680 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 7.3k Mc861/851+e2209
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 7.3k Mc861/851+e2209
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner MC 851/861 Magenta, 7300 Sider
2.101 kr
+ fri fragt
Total: 2.101 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.9%

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner