OKI Toner Cyan 45396203

OKI Toner Cyan 45396203 er en original cyan-toner med høj kapacitet, der rækker op til 11.500 sider. Den er kompatibel med OKI MC760, MC770 og MC780 LED-printere. Toneren sikrer skarpe cyanfarver og ensartede udskrifter, og den enkle patronpakke gør udskiftning og lageropfyldning let. Brug af originale OKI-forbrugsvarer hjælper med at beskytte printeren og bevare garantien.

OKI Toner Cyan 45396203 koster lige nu 1.446 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.445 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.445 kr (09. maj 2026) og 1.446 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.446 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI MC7x0 Laser Toner Lasertoner Cyan
1.446 kr
+ fri fragt
Total: 1.446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette cyan 11.500 sider 45396203 Modsvarer: N/A
1.659 kr
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45396203 Cyan Toner Original
2.001 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.050 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Cyan 11,5k - Mc770/80 Serie
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner