OKI Toner C9655 Sort

OKI Toner C9655 Sort er en original lasertoner designet til OKI C9655 printere. Toneren har et højt udbytte på op til 22.500 sider, hvilket reducerer behovet for udskiftning og nedetid. Den doserede blæktilførsel sikrer konsekvente, højkvalitets sorte udskrifter, og materialer af høj kvalitet hjælper med at minimere slitage på printeren. Leveres i enkeltpakke for nem lagerstyring.

OKI Toner C9655 Sort koster lige nu 1.809 kr. En stigning på 27,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.419 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.419 kr (09. maj 2026) og 1.809 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.809 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort, 22.500 sider 43837132 Modsvarer: N/A
1.809 kr
Total: 1.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 43837132 Sort Lasertoner Original
1.955 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.004 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 22,5k C9655dn
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner C9655 Sort, 22500 Sider
2.320 kr
+ fri fragt
Total: 2.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner