OKI 46508712

OKI 46508712 er en original sort tonerpatron designet til OKI C332 og MC363 printere. Den har en kapacitet på 3.500 sider, hvilket reducerer behovet for hyppige udskiftninger og sikrer effektiv drift for travle arbejdsgrupper. Toneren giver konsekvent sort udskrift i høj kvalitet og er udviklet til problemfri funktion med OKI-printere.

OKI 46508712 koster lige nu 610 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 590 kr (08. juli 2026) og 624 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 46508712 / C332/MC363 Black Toner
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
OKI 46508712 Sort Lasertoner, 3.500 sider
774 kr
+ 59 kr fragt
Total: 833 kr
På lager
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 3.500 sider 46508712 Modsvarer: N/A
789 kr
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 3.5k C332/mc363
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Toner 46508712 Høj Kapacitet Sort
1.012 kr
Total: 1.012 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner C332/mc363 Sort 3.5K, 3500 Sider
1.057 kr
+ fri fragt
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner