OKI 46490401

4.9 (31 anmeldelser)

OKI 46490401 gul lasertoner leverer skarpe og levende udskrifter med en kapacitet på op til 1500 sider. Ideel til både kontorer og hjem, der kræver pålidelig og konsekvent farvekvalitet. Denne originale toner sikrer optimal ydeevne i kompatible printermodeller som OKI MC563dn og C542dn.

OKI 46490401 koster lige nu 627 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 573 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 573 kr (16. april 2026) og 627 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 627 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 46490401 / Yellow Toner
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
OKI Gul 1500 sider Toner 46490401
677 kr
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 46490401 Yellow Lasertoner Original
701 kr
+ 49 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette gul, 1.500 sider 46490401 Modsvarer: N/A
735 kr
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OKI Gul 1500 sider Toner 46490401
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Gul 1.5k C532/mc573
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Gul 1.5k C532/mc573
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Toner 46490401 Gul
1.012 kr
Total: 1.012 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Gul
maks. sideydelse (farve): 1.500
type: Laser