OKI 46471115 Cyan Toner

Oplev pålidelig ydeevne med denne originale cyan toner fra OKI. Den er perfekt til C800-serien og leverer klare, levende farver til op til 5000 sider. Ideel til professionelle dokumenter.

OKI 46471115 Cyan Toner koster lige nu 1.845 kr. En stigning på 16,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.578 kr (16. april 2026) og 1.845 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.845 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette cyan, 5000 sider 46471115 Modsvarer: N/A
1.845 kr
Total: 1.845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 46471115 cyan original
2.036 kr
+ fri fragt
Total: 2.036 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI Cyan 5000 sider Toner 46471115
2.177 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.226 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Cyan 5k C813
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Cyan 5k C813
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner