OKI 45862818

OKI 45862818 er en pålidelig sort toner, der er ideel til kontorer med behov for høje udskriftsvolumener. Med en kapacitet på op til 15.000 sider sikrer denne toner, at dine dokumenter fremstår skarpe og professionelle hver gang.

OKI 45862818 koster lige nu 950 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 943 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 943 kr (05. juni 2026) og 967 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 950 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 45862818 Black Toner
950 kr
+ 39 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
OKI Sort 15000 sider Toner 45862818
1.083 kr
Total: 1.083 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45862818 Black Lasertoner Original
1.105 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 15.000 sider 45862818 Modsvarer: N/A
1.125 kr
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OKI Sort 15000 sider Toner 45862818
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Toner 45862818 Høj Kapacitet Sort
1.293 kr
Total: 1.293 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 15k Mc873
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 15k Mc873
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner