OKI 45862815

5.0 (7 anmeldelser)

Denne OKI Magenta tonerpatron er designet til at levere klare farveudskrifter med en kapacitet på op til 10000 sider. Ideel til kontorer med stort udskriftsbehov, sikrer den pålidelig præstation og fremragende kvalitet.

OKI 45862815 koster lige nu 1.419 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.313 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.313 kr (25. maj 2026) og 1.419 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.419 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 45862815 Magenta Toner
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
OKI Magenta 10000 sider Toner 45862815
1.453 kr
Total: 1.453 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 45862815 Modsvarer: N/A
1.509 kr
Total: 1.509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45862815 Magenta Lasertoner Original
1.518 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.567 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OKI Magenta 10000 sider Toner 45862815
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 10k Mc873
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 10k Mc873
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Toner 45862815 Magenta Høj Kapacitet
1.906 kr
Total: 1.906 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner Mc873 Magenta 10K, 10000 Sider
2.178 kr
+ fri fragt
Total: 2.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Rygsække