OKI 45488802 Sort Lasertoner

Oplev højkapacitetsudskrifter med OKI 45488802 Sort Lasertoner. Designet til OKI B721 og B731 printere, leverer denne toner op til 18.000 sider med klare, sorte udskrifter, der sikrer skarp tekst og tydelige billeder.

OKI 45488802 Sort Lasertoner koster lige nu 2.337 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.194 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.194 kr (16. april 2026) og 2.464 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.337 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 45488802 / Black Toner
2.337 kr
+ fri fragt
Total: 2.337 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
OKI Sort 18000 sider Toner 45488802
2.474 kr
Total: 2.474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 18.000 sider 45488802 Modsvarer: N/A
2.515 kr
Total: 2.515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45488802 Sort lasertoner Original
2.587 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.636 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OKI Sort 18000 sider Toner 45488802
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Toner 45488802 Sort
3.210 kr
Total: 3.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 18k B721/b731
3.244 kr
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 18k B721/b731
3.244 kr
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
OKI toner black B721 731 18K
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner | Tromle B721/b731, 18000 Sider
3.816 kr
+ fri fragt
Total: 3.816 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner