OKI 45439002 Sort Toner

OKI 45439002 Sort toner er ideel til professionelle udskriftsopgaver med høj kapacitet. Den leverer op til 36.000 sider med dyb sort og forbedret gråskala, hvilket reducerer behovet for hyppige udskiftninger. Designet til enkel installation og kompatibilitet med OKI B731 og MB770 printerserier.

OKI 45439002 Sort Toner koster lige nu 2.875 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.577 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.577 kr (17. april 2026) og 2.875 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.875 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 36.000 sider 45439002 Modsvarer: N/A
2.875 kr
Total: 2.875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45439002 Sort toner Original
2.960 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.009 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
OKI Sort 36000 sider Toner 45439002
3.089 kr
+ fri fragt
Total: 3.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 45439002 Black
3.112 kr
+ fri fragt
Total: 3.112 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 36k B731
3.244 kr
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 36k B731
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner