OKI 45396202 Magenta Toner

OKI 45396202 Magenta Toner er en original tonerpatron med høj kapacitet på 11.500 sider. Den sikrer konsekvent farvegengivelse og pålidelige udskrifter til OKI MC770 og MC780 serierne. LED-printteknologi giver skarp tekst og nøjagtige magenta-toner, mens originalt OKI-forbrugsmateriale beskytter udskriftskvaliteten og opretholder din garanti.

OKI 45396202 Magenta Toner koster lige nu 1.631 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.453 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.453 kr (09. maj 2026) og 1.659 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.631 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI MC7x0 Laser Toner Lasertoner Magenta
1.631 kr
+ fri fragt
Total: 1.631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette magenta 11.500 sider 45396202 Modsvarer: N/A
1.659 kr
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45396202 Magenta Lasertoner Original
2.001 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.050 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Magenta 11,5k - Mc770/80 Serie
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner