OKI 45396201 Toner Gul

OKI 45396201 Toner Gul er en original lasertoner designet til OKI MC760-, MC770- og MC780-serierne. Toneren sikrer ensartet udskriftskvalitet i gult og har en stor kapacitet på op til 11.500 sider ved 5% dækning. Brug af ægte OKI-forbrugsvarer understøtter printerens garanti og sikrer korrekte indikationer af tonerniveau.

OKI 45396201 Toner Gul koster lige nu 1.659 kr. En stigning på 14,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.453 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.453 kr (09. maj 2026) og 1.659 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.659 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette gul 11.500 sider 45396201 Modsvarer: N/A
1.659 kr
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI MC7x0 Yellow Laser Toner Lasertoner Gul
1.772 kr
+ fri fragt
Total: 1.772 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 45396201 Gul Lasertoner Original
2.001 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.050 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Gul 11,5k - Mc770/80 Serie
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner