OKI 45103714 Magenta Drum Unit Original

OKI 45103714 Magenta Drum Unit er en original tromleenhed designet til OKI C931-seriens laserprintere. Med en kapacitet på op til 40.000 sider mindskes behovet for udskiftning, hvilket sænker driftsomkostningerne. Tromleenheden sikrer ensartede magentaudskrifter og pålidelig drift, og leveres som én enhed pr. pakke for nem lagerføring og genbestilling.

OKI 45103714 Magenta Drum Unit Original koster lige nu 4.219 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.110 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.110 kr (09. maj 2026) og 4.219 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.219 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tromle magenta 45103714 Modsvarer: N/A
4.219 kr
Total: 4.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI tromlekit Tromlekit Magenta
5.253 kr
+ fri fragt
Total: 5.253 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Magenta 40k C931
5.369 kr
Total: 5.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI Magenta 40000 sider Tromlekit 45103714
5.774 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.823 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner