OKI 44661802 Toner Sort

Denne originale OKI 44661802 toner er perfekt til din B840 laserprinter. Med kapacitet til 20.000 sider sikrer den pålidelige og skarpe sorte udskrifter. Ideel til professionelle kontorer, hvor høj kvalitet og effektivitet er afgørende.

OKI 44661802 Toner Sort koster lige nu 3.069 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.716 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.716 kr (10. april 2026) og 3.069 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.069 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 20.000 sider 44661802 Modsvarer: N/A
3.069 kr
Total: 3.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 44661802 Toner Black Lasertoner Sort
3.274 kr
+ fri fragt
Total: 3.274 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 20k B840
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 44661802 Sort Toner Original
3.746 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.795 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 20k B840
3.869 kr
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner