OKI 44064012 Sort Tromle

OKI 44064012 sort tromle er designet til at levere op til 20.000 sider af pålidelig og høj printkvalitet. Denne originale enhed er kompatibel med flere OKI-modeller som C810 og C830, hvilket gør den ideel til kontorer med store printbehov. Med en konsistent og sikker drift, sørger den for glatte og problemfri printopgaver.

OKI 44064012 Sort Tromle koster lige nu 1.225 kr. En stigning på 16,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.052 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.052 kr (07. april 2026) og 1.225 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.225 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Imaging-tromle sort 20.000 sider 44064012 Modsvarer: N/A
1.225 kr
Total: 1.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI Drum Black 20000sh for C810+C830
1.229 kr
+ fri fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
OKI Sort 20000 sider Tromlekit 44064012
1.257 kr
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 44064012 Sort Tromle Enhed Original
1.395 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.444 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Sort 20k Sidor C810/c830
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
OKI Tromle 44064012 Sort
1.488 kr
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Tromle Sort 20k Sidor C810/c830
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Tromle C810/c830/mc860 Sort, 20000 Sider
1.772 kr
+ fri fragt
Total: 1.772 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Tromle Oki C810/C830/MC860 sort
1.782 kr
+ fri fragt
Total: 1.782 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Printer tromlesæt