OKI 44059256

OKI 44059256 er en original sort lasertoner designet til OKI MC861 LED-printere. Toneren leverer ensartede og skarpe sorte udskrifter og har et højt XL-udbytte på 9.500 sider, hvilket reducerer behovet for hyppige udskiftninger. Den originale konstruktion sikrer pålidelig drift og hjælper med at opretholde professionel dokumentkvalitet. Emballagen i én enkelt kasse gør lagerstyring og bestilling nemmere.

OKI 44059256 koster lige nu 776 kr. En stigning på 19,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 648 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 648 kr (09. maj 2026) og 776 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 776 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 44059256 Toner Black Lasertoner Sort
776 kr
+ 39 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 9.500 sider 44059256 Modsvarer: N/A
845 kr
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 44059256 Sort Lasertoner HC Original
893 kr
+ 49 kr fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 9,5k - Mc861
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner