OKI 43979202

OKI 43979202 er en original sort tonerpatron, der er designet til OKI-printere som B430d, 430dn, 440dn, MB460, 470 og 480. Toneren har en kapacitet på op til 7.000 sider, hvilket mindsker behovet for hyppige udskiftninger og hjælper med at holde driftsomkostningerne nede. Den sikrer konsekvent skarpe og tydelige sorte udskrifter, så dine dokumenter altid fremstår professionelle.

OKI 43979202 koster lige nu 1.101 kr. En stigning på 17,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 936 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 936 kr (09. maj 2026) og 1.101 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.101 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 43979202 Toner Black Lasertoner Sort
1.101 kr
+ fri fragt
Total: 1.101 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 43979202 Sort Toner Original
1.241 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 43979202 Modsvarer: N/A
1.329 kr
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Sort 7k B430
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner Oki B410/430/440 sort
1.586 kr
+ fri fragt
Total: 1.586 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner