OKI 43865723 Cyan Toner

OKI 43865723 Cyan Toner er en original tonerpatron, der sikrer ensartet og professionelt cyanudbytte. Den passer præcist til OKI C5850, C5950 og MC560 laserprintere og er designet til at levere høj printkvalitet med skarp tekst og grafik. Med et højt sideudbytte på 6.000 sider reduceres udskiftningsfrekvensen, hvilket gør den velegnet til travle kontorer. Tonerkassetten er let at skifte og sikrer problemfri drift.

OKI 43865723 Cyan Toner koster lige nu 2.235 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.975 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.975 kr (09. maj 2026) og 2.235 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.235 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
OKI Tonerkassette cyan 6.000 sider 43865723 Modsvarer: N/A
2.235 kr
Total: 2.235 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OKI 43865723 / Cyan Toner
2.391 kr
+ fri fragt
Total: 2.391 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
OKI 43865723 Cyan Lasertoner Original
2.720 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.769 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
OKI Toner C5850/5950 Cyan, 6000 Sider
3.122 kr
+ fri fragt
Total: 3.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Oki Toner Cyan 6k - C5850/5950
3.994 kr
Total: 3.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Tonere og inkjetpatroner